Lühidalt ja lihtsalt, mis on Olaplex, kellele need tooted sobivad ja miks?

Kammimine, juuste sirgendamine, lokitangide ja fööni kuumus, päikese UV-kiirgus, niiskus, värvimine, blondeerimine, püsilokid, keemiline sirgendamine, keratiinihooldus jne.

Kõik need ülalnimetatud tegevused nõrgestavad juukseid ja muudavad nad poorseks. Juuksed hakkavad katkema, muutuvad tuhmiks ning kahuseks. Kõige selle põhjuseks võivad olla katkenud disulfiidsidemed. Disulfiidsidemete katkemisel ei kinnitu osad neist tagasi oma algupärasele positsioonile ning tekib tsüsteiinhape, mis hakkab seespidiselt juuksekarva hävitama. Olaplexi patenteeritud molekuli ülesanne ongi vältida happerünnakut juukse sees. Lühidalt OLAPLEXI molekulid on loodud toimima juuksekarva sees, otsides juustes katkiseid disulfiidsidemeid ning need taas kokku ühendades. 

Koduhooldus: kellele, milliseid tooteid soovitaksin?

Kui sul on blondeeritud või väga kahjustatud juuksed, mis pidevalt katkevad, siis soovitaksin sulle koju Olaplex No. 0 ja 3. Salongihooldusest inspireeritud OLAPLEX toimeainet sisaldav koduhooldus, mis parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid. 

Need kaks toodet aitavad taastada terved ja elujõulised juuksed. Sobib kõikidele juuksetüüpidele ning aitab silmnähtavalt vähendada juukse kahjustusi.

Kui sul on blondeeritud juuksed, siis need tooted võiksid sul kindlasti olemas olla. Kui mõlemat toodet kohe ei soovi osta, siis võid alustada ka ainult Olaplex No. 3-ga. 

Olaplex No. 4 on OLAPLEX Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks.

Olaplex N0. 5 on juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kõrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget.

Olaplex šampoon ja palsam on super head, kui tunned, et su juuksed on kahjustunud ning sooviksid neid parandada. Soovitan neid kasutada kuurina ning siis vahetada mõne muu šampooni ja palsami vastu, kui kasutad pikalt järjest ainult neid tooteid, siis võivad need muuta juuksed raskeks.

Absoluutselt kõigile soovitan Olaplex No.6 ja No.7. Need kaks toodet koos teevad imesid. 

OLAPLEX N° 6 BOND SMOOTER on pähe jäetav, taastav ja siluv juuksekreem. See tugevdab, kaitseb, annab läiget, kiirendab juuste kuivamise aega, eemaldab kahu kuni 72 tunniks, taltsutab sõnakuulmatuid juuksed ning ei muuda neid raskeks. Olaplexi taastavat juuksekreemi saab kasutada iga päev nii märgadel kui ka kuivadel juustel. Lisaks see on mega hea lõhnaga.

Mina segan käte vahel kokku Olaplex No. 6 ja No. 7. Usu mind sa tunned kohe, et su juuksed on mega pehmed ja siledad.

OLAPLEX N° 7 BONDING OIL on konsentreeritud imekerge taastav viimistlusõli, mis pehmendab ja annab juustele sära ning eemaldab kahu. Eriti minu lokkis juustega kliendid armastavad seda õli.

Kui sa oled üks neist, kes vajab oma ellu kuivšampooni, siis OLAPLEX No. 4D on üks vähestest, mida julgen soovitada. See on uuenduslik, kergelt volüümi andev kuivšampoon, mis ei ummista poore ning ei sisalda puudrijääke. Sobib kasutamiseks ka tumedatel juustel. See toode valiti ka 2024.a Anne&Stiili ilulemmikute hulka.

Kõik, kes kasutavad oma juustel palju lakki, vahtu, geele või muid taolisi tooteid, siis sa vajad ka sügavpuhastavat šampooni OLAPLEX N° 4C on tasakaalustatud pH-ga sügavpuhastav šampoon. Eemaldab tõhusalt juukseid ja peanahka kahjustavad ained: viimistlusainete ja kloori jäägid, kareda vee mineraalid, keskkonnasaaste, raskemetallid ning liigse rasu. Säilitab niisutatuse, taastab juuste pehmuse ja sära, kirgastab juuksevärvi. Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

Kui su juuksed vajavad niisutust, siis OLAPLEX N° 8 on sulle. See on konsentreeritud intensiivne juukseid taastav ja niisutav mask, mis imendub sügavuti ja annab kohese tulemuse. Sisaldab patenteeritud Olaplex Bond Building Tehnoloogiat, mis toimib tõhusalt: parandab, taastab ja silub kahjustunud juuksekiude. Mask lisab juustele täidlust neid raskeks muutmata, annab elujõudu ja sära. Sobib kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele.

OLAPLEX N° 9 on juustesse jäetav silikoonivaba toitev seerum, mis kaitseb juukseid igapäevase keskkonna saaste ja kuumakahjustuste eest 48 tundi, pakub antistaatilist toimet ja kuumakaitset kuni 232°C. Olaplex Bond Building Tehnoloogia kaitseb, tugevdab ja taastab kahjustunud juuksekiude, taltsutab kahu, ei koorma juukseid, ennetab katkemist, lihtsustab kammimist ja annab juustele sära.

Kes tahavad olla väga külmad blondid, siis Olaplex 4P on see, mida vajad. No.4P šampoon sobib kõikidele juuksetüüpidele, kirgastades naturaalset või kosmeetilist blondi tooni. Eemaldab soovimatud soojad toonid. Toidab ja niisutab, lisab sära ja läiget. Anne&Stiili ilulemmik 2022.

Kes tahavad blondida veel ekstra midagi, siis Olaplex No.5P palsam sobib kõikidele juuksetüüpidele, kirgastades naturaalset või kosmeetilist blondi tooni. Eemaldab soovimatud soojad toonid. Toidab ja niisutab, lisab sära ning läiget.

Olaplexi toodetes ei leidu sulfaate, parabeene, ftalaate ja teisi kahjulikke aineid. Olaplex on loodussõbralik vegantoode, mida pole kunagi loomade peal testitud.