Allahindlus!

Pakkumine Olaplex No. 3 + No. 0

47.00

Olaplex komplekt  No. 0 ja No. 3 spetsiaalsed ülikontsentreeritud koduhooldustooted kahjustunud juustele, mis aitavad taastada terved ja elujõulised juuksed. Sobib kõikidele juuksetüüpidele ning aitab silmnähtavalt vähendada juukse kahjustusi.

Kanna kuivadele juustele No.0, lase mõjuda 10 minutit. Ära loputa! Kanna juustele No.3 Hair Perfector, vajadusel kammi. Lase mõjuda veel vähemalt 10 minutit. Loputa, pese šampooni ja palsamiga. Parima tulemuse saamiseks kasuta šampooni No.4 ja palsamit No.5.

Täpsem kirjeldus

Olaplexi salongihooldusest inspireeritud Olaplexi toimeainet sisaldav koduhoolduskomplekt parandab, tugevdab ning kaitseb juukses olevaid disulfiidsidemeid. Kasutage Olaplex N°0 esimese sammuna kaheosalises süsteemis N°3 Hair Perfectoriga.

Tulemuseks 68% rohkem parandatud ja 3x tugevamad juuksed kui seda kasutatakse kaheosalise süsteemina ainult ühel kasutuskorral.

Kasutage kaheosalist Olaplex süsteemi kahjustatud juustele üks kord nädalas või kaks kuni kolm korda nädalas.

OLAPLEX on kombinatsioon süsinikust, hapnikust, lämmastikust ja vesinikust, millel on kaks reageerivat poolt. Need otsivad katkiseid disulfiidsidemeid ja ühendavad nad taas kokku. Kodus läbiviidava juuksehooldusena aitab see komplekt täiuslikult taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.

Mida Olaplex komplekt juustele annab?

OLAPLEX taastab terved juuksed – taasühendades katkiseid disulfiidsidemeid.

Kõik juuksed koosnevad tuhandetest disufiidsidemetest. Kui teostatakse ükskõik mis laadi töötlemist, näiteks keemilist nagu keemiline lokk, värvimine, blondeerimine või keemiline sirgendamine, lõhutakse need sidemed ja juukse struktuur nõrgeneb.

Nõrgenemist ja kahjustusi võib põhjustada ka juuste kuumtöötlemine nagu näiteks sirgendamine, föönitamine ja lokkide keeramine. Samuti tekivad kahjustused mehhaanilisest töötlemisest nagu tupeerimine ja kammimine. Isegi šampoonid, mis on tugeva leeliselisusega, võivad juukseid nõrgestada.

On hea teada, et OLAPLEX’i ei ole võimalik “juustest välja loputada”. OLAPLEX’i poolt “loodavad sillad” on püsivad kuni  uuesti katkemiseni.

Koostis

Olaplex 0
Water (Aqua), Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol
Olaplex 3
Water, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-91, Sodium Benzoate, Cetrimonium Methosulfate, Cetrimonium Chloride, Fragrance, Polyquaternium-37, Tetrasodium EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Etidronic Acid, Ascorbic Acid, Phytantriol, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Citric Acid, Potassium Sorbate

 

Vaata veel