KEVIN.MURPHY Shimmer.Me.Blonde 100ml

29.00

HOOLDAV LÄIKESPREI BLONDIDELE JUUSTELE

Toode, mis intensiivistab läiget igasuguse juuksevärvi puhul ning lisab juustesse kaalutut jõulist sära. Särasprei SHIMMER.ME BLONDE on meie BLONDE sarja ülioluline osa.

Täpsem kirjeldus

Kasutamine:

Pihustage niisketele, rätikukuivadele juustele või otse kuivadele juustele. Ärge loputage; laske loomulikult kuivada või sättige soovitud seongusse.

Lisage sensatsioonilist läiget, värskendades ja ravides messingivärvi ja kollakaks muutunud blonde ja halle toone KEVIN. MUPRHY BLONDE sarjaga, mis sisaldab juukseid taastavat optiliste helendajate, lavendli ja jojoba seemneõli segu.
Kaunite ja säravate blondide toonide hoidmise saladus seisneb selliste kiharate eest hoolitsemisel ülesnäidatud hooles ja armastuses. Meie BLONDE sari on spetsiaalselt välja töötatud juukseid toitma ning eemaldama blondidest ja hallidest toonidest soovimatud soojad toonid.

Ärge laske blondidel juustel muutuda tuhmiks – poputage blonde kiharaid SHIMMER.ME BLONDE värskendava spreiga. Meie värviintensiivistajaid ja optilisi helendajaid sisaldav raviv särahooldus lisab kaunist sära ja kiirgavat läiget triibutatud, blondidele ja hallidele toonidele. Spetsiaalselt selekteeritud Austraalia vihmametsadest pärit koostisained, mis valiti tänu võimele edukalt kasvada karmides kliimatingimustes, lisavad elastsust ja niiskust, samas kui tipptasemel nahahooldustoodetest pärit valgust peegeldav tehnoloogia muudab juuksed kaalutult ja kaunilt säravaks.

OMADUSED & EELISED:

  • Sisaldab Austraalia puuviljaekstraktide toitvat segu
  • Lisab kohest säravat läiget ja annab taevaliku aroomi
  • Aitab võidelda kollaste ja kuldsete toonide vastu
  • Toitev ja niisutav
  • Sobib kõikidele juuksetüüpidele
  • Sulfaadi-, parabeeni- ja julmustevaba

Vaata veel