KEVIN.MURPHY Plumping.Rinse

7.0044.00

TIHENDAV PALSAM ÕHENEVATELE JUUSTELE

Juukseid tihendav palsam. Oleanoolhapet sisaldav Lovely Hemsleya juur toidab ja taastab tihedad ja tugevad juuksed.

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: ,

Täpsem kirjeldus

OMADUSED & EELISED:

  • NIISUTAV
  • KAITSEB JA TUGEVDAB
  • SÄILITAB JUUKSED KASVUFAASIS
  • TIHENDAB
  • KAITSEB JUUKSEID VÄLJALANGEMISE JA DHT KAHJUSTUSTE EEST

PÕHIKOMPONENDID:
Biotiin B-vitamiin / Biotinoüül tripeptiid-1 – Tungib juustesse ja tugevdab neid, tekitades samal ajal juustele kaitsekihi kaitsmaks juukseid ka äärmuslikes niiskustingimustes ning seda  peetakse proteiini derivaadiks. Suudab hooldada juukseid ka kasvufaasis. Mängib võtmerolli tervete juuste tootmisel nendes peanaha piirkondades, kus rakud on seotud taastootmise protsessiga,
vähendades seega juuste väljalangemist. Biotiin on B-vitamiin, oluline raku kasvu jaoks kehas, aga ka paljude ensüümisüsteemide tegevuse jaoks. Kõik ensüümid on valgud ja juuksed koosnevad 90% ulatuses valkudest, mis teeb biotiinist olulise komponendi. Tripeptiidid kinnituvad peale pesemist juukse kutiikuli külge ja seovad ennast keemiliselt töödeldud juustega, et parandada mõningaid kahjustusi. Tripeptiidid seovad rohkem kohtades, kus optimaalse hoolduse vajadus on suurem – mida suurem on kahju, seda suurem sidumine, kuid ilma kogunenud jääkideta. Aitavad sulgeda lõhenenud juukseotsi ja jätavad juuksetüve paisumise tõttu juustest tihedama mulje.
Riisiproteiin ja riisi aminohapped – Hooldab ja tugevdab juukseid, muutes need samal ajal vastupidavaks. Aminohapped sisaldavad rohkesti juuste parandamiseks vajalikke olulisi toitaineid.
Tänu väiksele molekulmassile suudavad riisi aminohapped kerge vaevaga tungida läbi juuksetüve, et taastada ja tugevdada kahjustatud juukseid. Riisi aminohapped tugevdavad juust ja laiendavad selle läbimõõtu, et anda juustele märgatavalt tihedam, siidisem ja luksuslikum välimus.
Sheavõi – Niisutab kuivi või kahjustatud juukseid juurtest otsteni. Parandab juukseid, kaitseb neid ilmastikukahjustuste, kuivuse ja hapruse eest. Imendub kiiresti ja täielikult juustesse ja  peanahka, lisades veelgi niiskust ilma kutiikulit ummistamata. See on eriti kasulik töödeldud ja kuumtöödeldud juustele. Taastab kahjustatud juuste läike.

Vaata veel