KEVIN.MURPHY Maxi.Wash

7.0027.00

DETOX ŠAMPOON

Neutraliseeriv šampoon, mis sisaldab rasvhappeid lõhkuvaid AHA-sid (viljahapped), mille tulemusel muutub peanahk puhtaks. Tasakaalustavad eeterlikud õlid tungivad läbi peanaha ning kirgastavad juuksevärvi ja puhastavad rasust või ketendavat peanahka. Šampoon sisaldab puhastavaid aineid, mis eemaldavad juustesse kogunenud soovimatud toodete ja kemikaalide jäägid. Toode sisaldab ka looduslikke antiseptikuid, mis neutraliseerivad juukseid ja peanahka. Leevendab naha olukorda ja kiirendab paranemist.

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: ,

Täpsem kirjeldus

KEVIN.MURPHY DETOX sari eemaldab soovimatud jäägid ja koorib õrnalt, et kõrvaldada mineraali- ja tootekihid, stimuleerides ja puhastades samal ajal juukseid ja peanahka kasuliku teepuuõli-, nõiapähklipuu-, rosmariinilehe- ja tüümianiekstraktide seguga.

Puuviljaekstraktides leiduvaid AHA-happeid kasutav MAXI.WASH on piisavalt mõjuvõimas, et jäägid kõrvaldada ja juuksed puhastada, eemaldades samas peanahale kogunenud kihi.

MAXI.WASH on välja töötatud, et tervendada juukseid eemaldades juustest soovimatud toote- ja kemikaalijäägid. Meie õrnatoimeline jääke eemaldav šampoon annab puhta ja värske peanaha ning rahustav eeterlike õlide segu kirgastab juukseid, samas peanahka puhastades ja tasakaalustades.

OMADUSED & EELISED:

  • Eemaldab õrnatoimeliselt kuid tõhusalt soovimatud toote- ja mineraalikihid
  • Vabastab peanaha jääkidest ja stimuleerib peanahka
  • Valmistab juuksed ette hädavajalike toitainete vastuvõtmiseks
  • Ideaalne šampoon, kasutamiseks enne juuste värvimist

Meie DETOX sarja ainukese tootena võib MAXI.WASH’i käsitleda täiusliku pesueelse šampoonina, mis valmistab juuksed ette, lõikamaks meie teistest sarjadest veelgi suuremat kasu. MAXI.WASH ei ole mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Soovituslik kasutada 2 pesukorda kuus.

Kasutamine:

Kandke toode märgadesse juustesse peanahka kergelt masseerides ja juukseid õrnalt siludes, laske ühe minuti jooksul mõjuda ning loputage. Seejärel jätkake omal valikul KEVIN.MURPHY šampooni ja palsamiga.
MAXI.WASH ei ole mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Soovituslik kasutada 2 pesukorda kuus.

Vaata veel