KEVIN.MURPHY EVERLASTING.COLOUR WASH 250 ml

29.00

Värvi kaitsev šampoon pH-sulgemistehnoloogiaga.

Sulfaadivaba pH-tasakaalustatud šampoon, mis puhastab õrnalt, sulgeb juuksekutiikuli ning aitab lukustada värvi, kaitstes samal ajal juukseid kareda vee mineraalide kogunemise eest, et tagada sära.

Täpsem kirjeldus

EELISED:
• Happeline pH šampoon
• Kaalutu
• Kaitseb kareda vee mineraalide eest
• Lisab sära
• Toitev ja niisutav
• Värvi lukustav

Kasutamine:

Kandke märgadele juustele, masseerige juukseid ning peanahka. Loputage ja korrake. Parima tulemuste saavutamiseks kasutage koos kogu EVERLASTING.COLOUR sarja.

Koostisosad:

Hüdrolüüsitud kinoa ja riisi ekstrakt
Aminohapete pomm, mis aitavad kaitsta, parandada värvi säilimist ja luua sära, aidates samal ajal juukseid juurest otsteni toita. Samuti on tugevdava toimega, et vältida kahjustusi ning aidata värvil lukustuda.

Looduslik füüthape
Bioloogiliselt lagunev kelaativ aine, mis nii tõrjub kui ka kaitseb juukseid kareda vee mineraalide eest, parandades nende sära.

Inuliin (sigurijuurte ekstrakt)

Sigurijuurtest saadud multifunktsionaalne koostisosa. Looduslik prebiootiline kiudaine, mis aitab toetada peanaha mikrobioomi, parandades peanaha tervist ning hoolitsedes pusavadabuse ja niisutuse eest.

CHROMATIC Complex
Hüdrofoobse kihi moodustav kogum, mis on loodud juuksekiudude kaitsmiseks ja värvi püsivuse tagamiseks, kaitstes niiskuse ja muude keskkonnaelementide, näiteks UV-kiirguse eest.

Happeline pH süsteem 
Tagab optimaalse keskkonna värvi lukustamiseks, sulgedes juuksekutiikuli pärast värvimist ning austades peanaha loomulikku pH taset.

 

Vaata veel