KEVIN.MURPHY Ever.Smooth 150ml

33.00

Kuumusega aktiveeruv kauakestev siluv soenguvedelik.

Täpsem kirjeldus

Tänu oma uuenduslikule koostisele ja sobivusele kõikidele juuksetüüpidele, alates pehmetest, õhukestest kuni lokkis ja tekstuuriga juusteni – BLOW.DRY sari KEVIN.MURPHYilt annab Teile kõik võimalused, et luua püsiv tekstuur. Valikus LIFT, BOUNCE, SMOOTH ja THICKEN.

EVER.SMOOTH on kergekaaluline sprei, mis loob ülimalt siidise, pehme, volüümika ning kahuvaba lõppviimistluse. Uuendusliku koostise tõttu sobib EVER.SMOOTH ideaalselt kõikidele juuksetüüpidele. EVER.SMOOTH jaotub ühtlaselt soojuse abil. Polümeerid – tuleneb nahahooldustehnoloogiast – ristseovad ning moodustavad nähtamatu hüdrofoobse kilbi. See parandab ja kaitseb iga ahela välimust, aidates lukustuda niiskust, samal ajal tõrjudes keskkonnast tulenevat kahusust. Tulemuseks on tervisliku välimusega juuksed ning kergus.

OMADUSED & EELISED:

  • Kaalutu, silendav, niiskuskindel
  • Loodud polümeerahela tehnoloogial, tekitades ristseose kuumusega kokkupuutel
  • Kauakestev tulemus, ka pärast pesu

Kasutamine

Lisa rätikukuivadesse juustesse pärast pesu. Eralda juuksed osadeks ning pihusta. Föönita iga osa harjaga, et aktiveerida toode ning kauakestev tulemus.

PÕHIKOMPONENDID:

PUUKOORE KOMPLEKS:

SININE & VALGE KÜPRESS – sisaldavad kõrgel määral antioksüdante. Kasutatakse sageli nahahooldustoodetes, mis aitavad vähendada kortse, kuid juustele mõjub suurepärase niisutajana.

LEMON ASPEN – see puuviljaekstrakt on valitud just selleks, et kaitsta juukseid fööni kuumuse eest, mis on juustele ekstreemseim keskkond.

Vaata veel