Babor Refining Enzyme & Vitamin C Cleanser 40g

29.90

2-in-1 ensüümipõhine puhastus- ja koorimispulber.

Kõikidele nahatüüpidele sobiv peen puhastus- ja koorimispulber, millel on tänu ensüümidele keratolüütiline toime. Eemaldab eriti tõhusalt mustuseosakesed, liigse rasu ja surnud naharakud.

Täpsem kirjeldus

Mõju: 2-in-1 pulber puhastab ja koorib üheaegselt: Tänu ensüümide keratolüütilisele toimele eemaldatakse usaldusväärselt surnud naharakud, mustus ja rasu. Õrn kooriv toime elavdab nahka. Õli-rõikapuu seemnete valguekstrakt kaitseb nahka linnakeskkonna negatiivsete mõjude eest. Sisalduv C-vitamiin muudab naha säravaks.

Kasu: Süvapuhaste pooride, sametpehme naha ja silmnähtavalt säravama, õrna ja ühtlase jume saavutamiseks.
Järgneva hoolduse mõju on eriti tõhus.

Toimeained: Moringa seemnete valguekstrakt, Papaia ensüümid (papaiin), C-vitamiin.

Kasutage puhastamiseks üks kord päevas. Pange veidi puudrit peopesale ja segage sooja veega õrnalt vahuks. Kandke vaht näo, kaela ja dekoltee kuivale nahale. Vältige limaskesti ning suu- ja silmapiirkonda. Niisutage sõrmeotsi jaheda veega ja kandke vaht ringjate liigutustega nahale. Loputage põhjalikult rohke sooja veega. Alternatiivina ning tundliku või kuiva naha puhul kasutage seda õrna koorijana üks või kaks korda nädalas.

Hoiatus: Vältige silmi, limaskesti ja suuümbruse piirkonda. Ärge hingake pulbrit sisse.
Täitekõrgus tehniliselt tingitud.

Koostisosad: sodium lauroyl glutamate, cellulose, malto-dextrin, kaolin, aqua/water/eau, xanthan gum, ascorbic acid, papain, moringa oleifera seed extract, subtilisin, lipase. Naatriumlauroyl glutamaat, tselluloos, malto-dekstriin, kaoliin, vesi, ksantaankummi, askorbiinhape, papaiin, moringa oleifera seemneekstrakt, subtilisiin, lipaas.

Vaata veel