Blondeerimine vs triibutamine vs värvitud blond

Kas juuste triibutamine on parem, kui üleni blondeerimine? Kas värvitud blond juus on parem, kui blondeeritud juus?

Neid küsimusi kuulen tihti. Kuidas, siis otsustada, mida oma juustega teha?

Esiteks ütlen kohe ära, et ükski neist ei ole teistest väga palju parem või halvem. Pigem tuleks otsustada selle järgi, kui tumedad või heledad su naturaalsed juuksed on ning millist üldmuljet sa jätta soovid.🥰

Triibutatud juuksed:

✅ Triibutades ei töödelda korraga kõiki juukseid tänu millele osad juuksed saavad jääda oma tooni. Kahtlemata töötlemata hooldatud naturaalne juus on alati tervem ja tugevam, kui töödeldud. 

✅Kui armastad, et juustes oleks liikuvust ja pisut dimensiooni, siis triibutamine on just sulle.

✅ Ei pea kartma väljakasvu ranti! Olenevalt tehnikast saad triibutamas käia 3 kuu tagant kuni vaid kord aastas.

‼️ Kui soovid, et su juuksed oleksid väga blondid ja käid triibutamas kahe või vähema kuu tagant, siis soovitaksin sul minna juba üleni blondiks. Triibutades pannakse juuksed fooliumi vahele, mis annab lisasoojust ning nii väikse väljakasvu puhul see pole lihtsalt mõistlik.

Värviga heledad juuksed:

✅ Kui sul on naturaalne juus piisavalt hele, siis on highlift värvidega võimalik saavutada väga ilus kreemjas blond toon.

‼️ Kui soovid blondi väga külma tooni, siis üldiselt värviga seda saavutada ei saa (jah on erandeid, kui oma naturaalne toon on piisavalt hele).

‼️ Oluline, et käiksid juuksuris regulaarselt umbes iga 4-8 nädala tagant juurt värvimas.

Blondeeritud juur:

✅ Kui soovid, et su juuksed oleksid üleni väga valged, siis see on just sulle. Tänapäeval on tooted nii arenenud, et ei pea kartma katkiseid üle blondeeritud juukseid. Käies regulaarselt juuksuris ning kasutades kodus õigeid tooteid, saavad ka blondeeritud juuksed olla ilusad, säravad ja terved.

‼️Oluline, et käiksid juuksuris umbes iga 4-6 nädala tagant juurt blondeerimas. See on oluline, et ei tekiks sooja ranti juustesse. Jah muidugi, kui jääb pikem vahe sisse, siis juuksur saab ka suurema väljakasvu teha ilusaks blondiks, kuid see nõuab rohkem aega, tööd ja on ka kulukam.

‼️ Kodune juuksehooldus blondeeritud juuste puhul on ülioluline! Soovitan tavaliselt oma klientidel kasutada kodus Olaplex no 3 ja ideaalis ka Olaplex no 0. Päriselt ka see on nii suur vahe, kui klient kasutab Olaplexi no3 vs teeb ainult niisutavaid maske.

Blond on olla kallis, seda teavad vist juba kõik. Kõikide variantide puhul on oluline kasutada juukseõli ning niisutavaid ja toitvaid maske. Kui soovid hoida oma külma blondi tooni, siis soovitan kasutada ka lillat šampooni ja palsamit.

Oma klientidele olen öelnud nii, kui soovid väga külma peaaegu, et hallikat tooni, siis kasuta Olaplex 4P ning kui soovid vaid kerget külma läiget juustele anda, siis Kevin.Murphy blonde.angel wash+treatment. Mõlemad on väga hea koostisosaga ning ei kuivata juukseid nii palju nagu enamus teisi lillasid šampoone ja palsameid.

Kui sul tekkis veel mõni küsimus, siis kirjuta mulle AKhairlove Instagrami või info@ilusalong.ee