Tere tulemast, Avely ilusalongi!

Meil on hea meel, et leidsite tee meieni.

Avely ilusalong alustas iluteenuste pakkumist juba aastal 1999 mil asusime Kunderi tänaval. Aastal 2007 kolisime salongiga uuele, suuremale pinnale, mis asub unikaalses Fahle majas Sossi mäel, Tartu mnt. 84 A, Tallinn. Meie avar ning glamuurne salong on silmailuks kõikidele meie klientidele.

Milliseid teenuseid pakume?

Enam te ei pea jooksma mitme erineva salongi vahel. Meie salongi professionaalide seas on nii juuksureid, kosmeetikuid, kui ka küünetehnikuid. Võta aeg iseenda jaoks ning saa kõik vajalikud teenused meie ilusalongist. Teenuste kõrvale pakume alati ka kohvi, teed ja vett, et saaksite maksimaalselt lõõgastuda ja nautida.

Meie poolt pakutavate teenuste seast leiate nii näohooldusi, juuksuriteenuseid, pediküüri, maniküüri, jumestust jne. Valides menüüst teenused ja hinnakiri, saate täpsemalt tutvuda meie poolt pakutavate teenustega.

Milliseid tooteid kasutame?

Meie jaoks on oluline, et saaksime oma klientidele pakkuda maksimaalset kvaliteeti.

Juuksehooldus toodetest kasutame Kevin.Murphy tooteid, mida jumaldavad nii meie kliendid kui ka meie ise. Kevin.Murphy tooted lähtuvad nahahoolduse filosoofiast ja kõikide toodete komponendid on väga täpselt segatud ning need uuendavad ja parandavad kahjustatud juukseid. KEVIN.MURPHY toodete kvaliteetne looduslik tooraine on pärit jätkusuutlikest ja taastuvatest allikatest ning kõik tooted on sulfaadi- ja parabeenivabad.

Nahahooldus toodetest kasutame BABORI tooteid, mis on hinnatud kogu maailmas, ühtlasi on Babor Euroopas number 1 profikosmeetika bränd. 

Lisaks Baborile kasutame ka Frantsila tooteid, mis sisaldavad rahva-meditsiinis kasutatavaid ürte, mida inimesed on kasutanud juba sajandeid tervise tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks. Kõik Frantsila tooted on kontrollitud tingimustes ja mahepõllumajanduslikult kasvatatud. Teaduslikud uuringud tagavad toodete kõrge kvaliteedi.

Kõikide brändide tooteid, mida salongis kasutame, pakume ka klientidele salongis kaasamüügiks, et tulemus kestaks maksimaalselt kaua ning kliendid saaksid ka kodus hoolitseda nii oma juuste kui ka naha eest. Lisaks eelnevale on nüüd võimalik kõiki tooteid osta ka meie e-poest

Kohtumiseni, Avely ilusalongis (Tartu mnt. 84a, Tallinn).